Bejaardenzorg in knusse vorm. Zo benoemt ISZA-zorg haar concept Excellent Leven. Hiervoor bouwt ze de woningen om die voorheen werden gebruikt voor jongeren die waren ondergebracht bij Koninklijke Visio.
De eerste bungalow is gereed en opent 1 februari haar deuren en dan start naar verwachting de verbouwing van de tweede bungalow, die als alles meezit in april af is. De woningen liggen aan de Oud Bussummerweg 70-74.
De kleinschalige zorgbungalows zijn bestemd voor ouderen die te goed zijn voor een verpleeghuis, maar wel zorg kunnen gebruiken. Mensen die meer zorg nodig hebben zijn ook welkom. Wat het uniek maakt volgens ISZA-zorg, is dat mensen niet een heel dikke portemonnee mee hoeven te brengen.